2022 Türkiye Gençler Şampiyonası

2022 Türkiye Gençler Şampiyonası Merkezefendi/Denizli’de yapılacak.

17 – 23 Mayıs 2022 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan Türkiye Gençler Satranç Şampiyonası Merkezefendi Belediyesi’nin destekleriyle gerçekleştirilecek.

TSF ve Denizli’ye bağlı Merkezefendi Belediyesi arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol törenine TSF Başkanı Gülkız Tulay, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, TSF Asbaşkanı Halil Hilmi Darı, TSF Yönetim Kurulu Üyesi Medine Boz, TSF İl Temsilcisi İsmail Sarı ve ekibi katıldı.

İşbirliği protoklünde konuşan TSF Başkanı Gülkız; “Satrancın ülkemizdeki gelişimine katkı sağlayan bir kurumla işbirliği yapmaktan çok mutluyuz. Türkiye’nin dört bir yanında satranç sporu için birbirinden güzel işbirliklerine imza atıyoruz. Neredeyse her hafta bir kurumla satranç için bir araya geliyoruz. Bu anlamda satrancın böylesi yaygınlaşması ve gelişmesi bizler için çok kıymetli. Satranç sporu yapılan iş birlikleriyle çok daha güçlü. Merkezefendi Belediyesi Başkanı Şeniz Doğan ve ekibine satranç sporuna verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yıllarda daha nice farklı turnuva ve etkinlikte birlikte olmak dileğiyle.” dedi.

www.tsf.org.tr

Hits: 36

%d blogcu bunu beğendi: