Vasif Durarbaylı şampiyon

Vasif Durarbaylı şampiyon

Azerbaycan 2021 şampiyonu Vasif Durarbeyli oldu.

http://chess.az/

Kaynak: http://chess.az/

3-18 Mayıs 2021 tarihlerinde Nahcivan Gençlik Merkezinde yapılan 2021 Azerbaycan Satranç Şampiyonasında şampiyon belli oldu. 12 sporcunun mücadele ettiği şampiyonada 7,5/11 puanla Vasif Durarbaylı birinci olurken, 7/11 puanla Nijat Abasov ikinci, Eltaj Safarli üçüncü oldu.

11 Turdan Sonra Nihai Sıralama

Rk.Bşl.No.İsimFEDRtgPuan EB1  EB2  EB3 
19GMDurarbayli VasifAZE26067,540,039,00
21GMAbasov NijatAZE26657,041,035,50
310GMSafarli EltajAZE25987,040,036,00
411GMMamedov NidjatAZE26096,540,031,50
52GMAsadli VugarAZE25726,530,031,50
612IMSuleymanli AydinAZE25356,020,029,00
75GMAbbasov FaridAZE25285,530,524,50
8IMMuradli MahammadAZE24495,530,524,50
96GMIskandarov MisratdinAZE25355,520,029,50
107IMGadimbayli AbdullaAZE24704,000,022,50
114IMGarayev KananAZE23313,510,021,00
123GMSevdimaliyev UrfanAZE23711,510,05,50
http://asf.org.az/az
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir