ECU hakemlere çağrı yaptı.

FIDE Dünya Kupası Avrupa seçmeleri 22-30 Mayıs 2021 tarihlerinde hibrit turnuva formatında yapılacak. Online olarak yapılacak turnuva tornelo platformunda oynanacak.

ECU (Avrupa Satranç Birliği) hakemler kurulu bu turnuvada görev almak isteyen hakemlerle ilgili bir duyuru yayınladı. Covid19 pandemisi sebebiyle bir çok ülkede seyahat kısıtlamalarının devam etmesi sebebiyle; FIDE hakem lisansına sahip, hakem olarak görev yaptığı ülkenin dışında başka bir Avrupa ülkesinde ikamet eden veya turnuva tarihlerinde o ülkede bulunacak hakemlerden istekli olanlar başvurabilecek.

Başvuru sayfası: https://www.europechess.org/call-of-interest-for-arbiters/

European Hybrid Qualification Tournament for the FIDE World Cup will take place from 22nd-30th May and will be played Online as a hybrid event, through Tornelo online platform.

Taking into account current travel restrictions (that may remain or lifted in May) because of COVID-19, the ECU Arbiters Council need to collect data of arbiters, who are interested to work for the event and live or they are temporarily located this period, in a different European country, than their federation indicated on the FIDE rating list.

More: https://www.europechess.org/call-of-interest-for-arbiters/

Hits: 28

%d blogcu bunu beğendi: