OPERA EURO RAPİD eleme turları tamamlandı.

Meltwater Champions Chess Tour'un 3üncü ayağı THE OPERA EURO RAPİD'de 15 turluk 3 gündür devam eden elemeler tamamlandı.

Meltwater Champions Chess Tour’un 3üncü ayağı THE OPERA EURO RAPİD’de 15 turluk 3 gündür devam eden elemeler tamamlandı. Aralarında Dünya şampiyonu Magnus Carlsen’in de bulunduğu 16 sporcunun mücadelesi neticesinde, çeyrek finale kalan 8 oyuncu belli oldu.

https://championschesstour.com/

Bu sekiz sporcunun eşleşmesi ise şu şekilde:

https://championschesstour.com/

Çeyrek final karşılaşmaları bugün başlıyor. İki gün sürecek çeyrek final karşılaşmalarında, sporcular her gün 4 oyundan oluşan bir maç yapacaklar. Online oynanan turnuvada tempo 15 dk + 10 sn.


 • Avrupa Genç Takımlar Satranç Şampiyonası 2022
  Avrupa Genç Takımlar Satranç Şampiyonası 2022 12 Temmuz tarihinde Selanik’te Lazart Hotelde başladı. Turnuvanın 6. turundan sonra U-18 açık kategorisinde 11 puanla Polonya’nın liderliği var.
 • The Superbet Chess Classic Romanya
  1. Tur
 • Harika Bir Dünya Satranç Turnuvası
  Harika FMG sponsorluğunda gerçekleşecek olan Harika Bir Dünya Satranç Turnuvası 4 Mart Cuma günü yapılan açılışın ardından yapılan hamleler ile başladı. Beş tur sürecek olan turnuva A ve B olmak üzere iki kategoride gerçekleşecek. A kategorisi tüm sporculara açık olarak yapılırken, B kategorisinde ilkokul öğrencileri yarışacaklar.
 • 2022 Türkiye Kupası
  2022 Türkiye Kupası Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde 25 Mart – 1 Nisan 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 • 2022 Arzum Türkiye Kadınlar Şampiyonası
  2022 Arzum Türkiye Kadınlar Satranç Şampiyonası 5 Mart Tarihinde başlıyor.

Hits: 37

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: